دیدار اعضای موسسه ولاءِ منتظر با رئيس شورای عالی حوزه علميه (عکس)

بازدیدها: 11

دبيرخانه‌ی مجلس خبرگان رهبری/ یکشنبه 90/3/8

حضرت آيت‌الله يزدی اعضای مؤسسة ولاء منتظر را به حضور پذيرفتند. در اين ديدار که با حضور برخی اعضای هيئت امنا، مدير عامل و معاونان مؤسسه برگزار شد، ابتدا حجت‌الاسلام عزت زمانی مدير عامل مؤسسه گزارش نسبتا کاملی از  سوابق و فعاليت‌های گذشته و حال مؤسسه ارائه کرد. در ادامه حجت‌الاسلام بهمنی عضو هيئت امنای مؤسسه از ايشان به عنوان يکی از ياران ديرين و مورد اعتماد امام و رهبری تقاضا کرد تا رهنمودهای خود را در باره پايداری مؤسسه بر صراط مستقيم انقلاب و نظام اسلامی ارائه نمايند.

رئيس شورای عالی حوزه گزارش مدير عامل از فعاليت‌های مؤسسه را مفيد و قابل توجه توصيف کرد و در پاسخ به درخواست عضو هيئت امنای مؤسسه بر پيروی از رهنمودهای امام و رهبری تأکيد نمود. ايشان ابراز اميدواری کرد، مؤسسه‌ی ولاء منتظر بتواند با طی مراحل ثبت در حوزه‌ی علميه بتوان به طور رسمی به ايفای نقش در راستای اهداف حوزه و نظام اسلامی بپردازد. وی اظهار داشت، مؤسسه‌ی ولاء منتظر که مؤسسه‌ای انقلابی و حوزوی است، بتواند به هنگام حادثه و هر جا که نظام اسلامی بدان نياز داشت، با الهام از جهت‌گيری‌های ولی فقيه و مراجع معتبری مانند شورای عالی، جامعه مدرسين به انجام وظايفی که ممکن است در اساسنامه‌ی مؤسسه نيز بدان تصريح نشده اقدام کند و همواره ياور رهبری انقلاب، حوزه، نظام و مراجع معظم تقليد باشد.

آيت‌الله يزدی در باره‌ی مسائل روز کشور به نقل از رهبری معظم انقلاب توصيه کرد در مواجهه با جريان‌های فتنه و انحراف نخست از هر حرکتی که مستمسکی برای دشمن باشد پرهيز شود. همچنين رسالت پيروان ولايت فقيه را تبيين مستند اين جريان‌ها دانست.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)