تدوین یک سوم اسناد راهبردی توسعه فرهنگ قرآنی کشور در اولین نشست بازنگار اسناد راهبردی

Mashhad 1394به گزارش گروه حوزه‎های علمیه ایکنا خبرگزاری بین المللی قرآنی کشور، : رئیس کارگروه ویژه بازنگاری سند راهبردی پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور از تدوین یک سوم اسناد راهبردی توسعه فرهنگ قرآنی کشور خبر داد و گفت: دو سوم اسناد نیز در نشست‌های آتی تدوین خواهد شد.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

ششمین جلسه بررسی اساسنامه انجمن خادمان قرآن کریم برگزار شد.

  • دسته: اخبار
  • يحيی بهمنی
  • بازدید: 1,461 views

جلسه بررسی اساسنامه انجمن خادمان قرآن کشورششمین جلسه بررسی اساسنامه انجمن خادمان قرآن کریم با حضور معاون قرآن و عترت و نمایندگان کارگروه های تخصصی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت،ششمین جلسه بررسی اساسنامه انجمن خادمان قرآن کریم با حضور معاون قرآن و عترت و نمایندگان کارگروه ها تشکیل و آخرین تغییرات پیشنهادی در اساسنامه انجمن مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

دو روز کاری همراه پدر

دلتان قرص، سند پشتیبان دارد

بابا سه روز جلسه داشت. از صبح تا شب در همایش بازنگاری اسناد راهبردی توسعه فرهنگ قرآن کشور. از روز دوم به علت سر رفتن حوصله ام از تنهایی، با پدر در جلساتی که داشت همراه شدم. حداقل اونجا میتونستم از مطالب استفاده کنم یا دوربین رو به دست بگیرم و با عکس هایی که سعی میکردم خوب بگیرم یک گزارش تصویری از این دو روز تهیه کنم. امیدوارم عکس ها جالب توجه باشد، مخصوصا برای اعضا.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)