پیشنهاد شراب و تریاک ناب به استاد شیخ حسین انصاریان!

  • دسته: یادداشت
  • سعيد بهمنی
  • بازدید: 2,048 views

جوان با قیافه اى جدى و گفتارى محکم بدون اینکه لباس ما دو نفر را که لباس پیامبر(ص) است لحاظ کند، گفت : مشروب ناب خارجى در یخچال حاضر دارم و تریاک خالص افغانى در بساطم موجود است تا چاى و میوه میل کنید هرکدام را مى خواهید براى شما حاضر کنم.

به گزارش سرویس دینی جام به نقل ازجهان ، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین انصاریان، در کتاب«معاشرت» که از تألیفات او است به بیان خاطره‌ای پرداخته‌است که خواندنی است:

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

گزارشی برای باغبان(مصور)

  • دسته: یادداشت
  • يحيی بهمنی
  • بازدید: 2,115 views

داداش علی سفر رفته است. او با یک اردوی درسی از طرف حوزه‌‌ی علمیه قم به مدت دو ماه در مشهد به سر می‌برد. اکنون نزدیک پایان اردو است. او که برای درست شدن باغچه‌ی حیاط بسیار زحمت کشیده است بسیار علاقه دارد از رخدادهای جدید این اثر هنریش اطلاع پیدا کند. من (یحیی) با موبایل تصاویری از باغچه حیاط تهیه کرده‌ام تا آخرین وضعیت آنها را برای داداش به صورت تصویری گزارش کنم. لبته ما هم قصد داریم دو روز دیگر یعنی عید فطر به مشهد برویم. آنگاه خودم عکس را برایش به طور زنده توضیح خواهم داد.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

چشم انداز قرآنی در افق 1404 کشور بر اساس منشور توسعه فرهنگ قرآن

حجت‌الاسلام بهمنی در نشست «بررسی دستاوردهای منشور توسعه فرهنگ قرآنی» در نمايشگاه قرآن گفت: در چشم‌اندازی كه برای سال 1404 قابل ترسيم است، ايران متمسك به قرآن کريم خواهد بود. بدين معنی که  در افق 1404 پايه‌های جامعه تمسک به قرآن كريم در کشور نهادينه خواهد شد.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)