تقدير در شب قدر زمينه‌ساز شکوفايی تفکر و آيين فرهيختگی و عظمت جامعه اسلامی

توجه به تقدير در شب قدر می‌تواند انسان را به اوج لطافت جسم و جان برساند. خبرگزاري رسا ـ نويسنده و پژوهشگر حوزوي توجه به تقدير در شب قدر را زمينه‌ی شکوفايی تفکر مسلمانان و آيين فرهيختگی و عظمت جامعه اسلامي دانست و گفت: زماني که مسلمانان به تقدير خود و امور مربوط می‌پردازند زمينه‌های تفکر و لطافت در جسم و جان را در وجود خود فراهم می‌کنند.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

امام حسن مجتبی(ع)، قافله‌سالار کرامت

حجت‌الاسلام بهمنی در گفت‌وگو با فارس
خبرگزاری فارس: عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: امام مجتبی(ع) وقتی به اجبار از شئون اجتماعی کنار گذاشته شد، اولین اولویت خود را رسیدگی به وضعیت مردم قرار داد و سفره کرامت حضرت، زبانزد خاص و عام بود.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

تنوع نيازهای جامعه؛ زمينه‌ساز پيدايش تفسير جامع قرآن كريم

تنوع يافتن نيازهاي جامعه زمينه‌ساز پيدايش روشي در تفسير، با عنوان تفسير جامع شده است؛ در اين روش مفسر مي‌كوشد با استفاده از مجموعه‌اي از روش‌ها به استخراج همه مفاد و محتواي آيات قرآن كريم پرداخته و به روشي اجتهادي، آيات را تفسير كند.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

به مناسبت برگزاری بيستمين نمايشگاه بين‌المللی قرآن کريم

يكشنبه گفتگو با حجت الاسلام سعيد بهمني در مورد بيستمين نمايشگاه بين المللي قرآن كريم (ايسكا):
به دنبال برگزاري بيستمين نمايشگاه بين المللي قرآن كريم، گفتگوي حجت الاسلام سعيد بهمني عضو هيئت علمي پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي و عضو اسبق شوراي سياستگزاري اين نمايشگاه با خبرنگار سايت ايسكا پيش رويتان قرار خواهد گرفت.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)