شانزدهمین جلسه کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور در وزارت علوم

  • دسته: اخبار
  • دبير
  • بازدید: 1,433 views

  در تاريخ شنبه 31/ 3/  1393 شانزدهمين   جلسه کميسيون پژوهش و آموزش عالی قرآنی به ریاست وزیر علوم و با حضور اعضای این کمیسیون در وزارت علوم برگزار شد.

 در این جلسه ایجاد کمیته شناسایی و تجلیل از نخبگان و پیشکسوتان آموزش و پ‍‍ژوهش عالی قرآنی کشور و طراحی ‘ابر سامانه هوشمند فعالیت های قرآنی’ قرآنی تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی شورای توسعه فرهنگ قرآنی به نقل از روابط عمومی وزارت علوم ،در این نشست گزارش خوش منش  دبیر کمیسیون توسعه آموزش عالی قرآنی  و رئیس مرکزهماهنگی و توسعه پژوهش و  آموزش عالی قرآنی  از اقدامات انجام شده در این دبیرخانه قرائت شد  و محمود واعظی معاون آموزشی دانشکده الهیات دانشگاه تهران و دبیر اولین همایش تحول در آموزش عالی قرآنی که 29خردادماه  در این دانشگاه برگزار شد نیز گزارشی از این همایش را ارائه کرد.
در ادامه این نشست گزارشی از روند تدوین”سند توسعه آموزش و پژوهش عالی قرآنی کشور” توسط مجری این طرح ارائه شد و حاضران  دیدگاههای خودرا در این خصوص بیان کردند.
گفتنی است ایجاد کمیته شناسایی و تجلیل از نخبگان و پیشکسوتان آموزش و پ‍‍ژوهش عالی قرآنی کشور و طراحی  “ابر سامانه هوشمند فعالیت های قرآنی” در شانزدهیمن نشست کمیسیون توسعه آموزش عالی قرآنی تصویب شد.

 

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)