رمزگشایی ازعلت مخفی بودن محل دفن فاطمه زهرا(س)

  • دسته: مصاحبه
  • سعيد بهمنی
  • بازدید: 2,172 views

1392/2/25 چهارشنبه ـ در گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین بهمنی تشریح شد: علت مخفی بودن محل دفن فاطمه زهرا(س) و آشکار نشدن آن بعد از 1400 سال از آن واقعه.

به گزارش ایسکا حجت الاسلام و المسلمین با بیان این مطلب اظهار داشت: بدون شک هرگونه اختلال در محبت و برادری میان فرق اسلامی کاری شیطان پسند و محبوب استکبار و صهیونسیت های جانی وغاصب است. اقدام کورکورانه جمعی جاهل و تکفیری که به عمله میدانی جبهه کفر و استکبار تبدیل شده اند قابل تعمیم به هیچ یک از مذاهب اسلامی نیست. این گروه هتاک و جاهل که با دریافت های سطحی و بی ریشه خود از اسلام، اینگونه دست به جنایت می زنند آب در آسیاب دشمنان اسلامی می ریزند.

عضو هیئت علمی مرکز فرهنگ قرآن ادامه داد: حادثه هتک حرمت به صحابی مخلص و پاک باخته پیامبر اعظم(ص) و امیرالمومنین(ع) و امام حسن(ع) و تهدید به نبش و هتاکی دیگر بقاع متبرکه حتی بقعه مبارکه امیرالمومنین علی(ع) بیش از هر چیز فلسفه مخفی بودن مزار صدیقه کبری حضرت زهرا(س) دردانه پیامبر خاتم و همسر وصی پیامبر(ص) و مادر یازده معصوم را رمزگشایی می کند.

وی اضافه کرد: مطلب مهم این است که آیا صدیقه کبری ناموس حبیب خدا این روزها را دیده بود که فرمود یا علی مرا شبانه غسل بده، شبانه کفن کن، شبانه نماز بگذار و شبانه دفن کن و جز تو کسی در تشییع من حاضر نشود.

این محقق حوزه علوم قرآنی در پایان با ابراز امیدواری از اینکه این حرکات و جنایات دیگر تکرار نشود، از همه فرق و مذاهب اسلامی و علمای منطقه خواست با همگرایی و جلوگیری از تفرقه زمینه سوء استفاده دشمنان اسلام را فراهم نکنند.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)