ديدار با مدير حوزه‌های علميه‌ی سراسر کشور

مسئولان مؤسسه‌ی ولاء منتظر عج متشکل از برخی اعضای هيئت امنا و اعضای هيئت مديره و مديرعامل مؤسسه با آيت الله مرتضی مقتدايي مدير حوزه‌های علميه‌ی سراسر کشور ديدار و در باره‌ی زمينه‌های همکاری گفت و گو کردند.

در اين جلسه گزارش فعاليت‌هابه وسيله‌ی حجت‌الاسلام آقای عزّت زمانی مدير عامل مؤسسه ارائه و آثار پديدآمده به ايشان تقديم شد. همچنين حجت الاسلام بهمنی با تأکيد بر اينکه مؤسسه به عنوان نهادی حوزه‌ای است که راهبرد اصلی خود را انجام کارهای زمين‌مانده‌ی حوزه در ارتباط با نظام اسلامی در پرتو جهت‌گيری‌های رهبری معظم انقلاب قرار داده است. بر اين اساس ارتباط مؤسسه با مديريت حوزه‌های علميه، شورای عالی حوزه و جامعه مدرسين را ضروری توصيف کرد.

آيت‌الله مقتدايی ضمن تقدير از زحمات فراوان مؤسسه که آنها را مطابق با نيازهای روز نظام و حوزه انجام داده است، مطالبه‌ی مقام معظم رهبری در بيانات اخير مبنی بر پاسخگويی به نيازهای فقهی نظام را يکی از زمينه‌های همکاری مرکز مديريت و مؤسسه برشمرد. همچنين تأمين منابع معارفی برای دفاتر فرهنگی نظام در کشورهای جهان به ويزه کشورهای اروپايی را به عنوان يکی ديگر از زمينه‌های همکاری برشمرد.

در ادامه حجت‌الاسلام بهمنی پيشنهاد کرد پيرو مذاکرات جلسه، آيت الله مقتدايی طی نامه‌ای بررسی کارشناسی «سازوکار تأمين نيازهای فقهی نظام در عرصه‌های مختلف» و «طرح‌های مربوط به تأمين منابع مورد نياز تازه‌مسلمانان در کشورهای خارجی» را رسماً از مؤسسه درخواست نمايد تا مؤسسه رسيدگی به آنها را در اولويت کاری خود قرار دهد. معظم له پيشنهاد عضو هيئت امنای مؤسسه را پذيرفت و مقرر گرديد مؤسسه پس از دريافت نامه‌ی ايشان مطالعات لازم و اقدامات ستادی مربوط را آغاز کند.

مطالب مرتبط:

دیدار با رئیس جمهور

دیدار اعضای موسسه ولاءِ منتظر با رئیس شورای عالی حوزه علمیه (عکس)

در ديگر سايت‌ها:

در سايت مؤسسه‌ی ولاء منتظر (عج)

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)