حادثه در دامن کوه خضر (عکس)

ساعت 10 صبح امروز جمعه (10/10/89) به همراه برادرانم علی و يحيی در منزل مشغول انجام کارهای شخصی‌ بوديم که بابا وارد شد و خبر از يک حادثه در نزديکی خانه داد.

 

 

 

در ادامه گزارش تصويری را ببينيد.

بابا که از زيارت روزهای جمعه مزار پدربزرگ در بقيع، جمکران و کوه خضر بازمی‌گشت، خبرداد که در سربالایی کوه خضر نبی(ع) اتوبوسی واژگون شده است و از من خواست تا به محل حادثه بروم. از بقيه هم خواست مرا همراهی کنند. پدر خبر داد که اورژانس و پليس در کمتر از پنج دقيقه در محل حاضر شده و مشغول رسيدگی هستند. بلافاصله دوربین را برداشته و به سوی محل حادثه حرکت کرده و به سرعت به آنجا رسيديم.

اتوبوس قرمز رنگ شرکت ایران پیما که به سمت مزار شهدای گمنام کوه خضر در حرکت بوده، در حد فاصل يک‌سوم  طول سربالایی منتهی به مزار شهدا در دامنه کوه خضر، از ادامه حرکت بازمانده و از کنترل راننده خارج شده است. ابتدا به عقب آمده و  به ديواره سمت چپ اصابت کرده و سپس بر روی شانه راست اتوبوس واژگون شده بود.

در مدت کوتاهی همه عوامل مربوط نظير اورژانس، پليس، آتش‌نشانی و جرّثقيل همه در محل حاضر شده و به سرعت و با تمام توان به حادثه‌ديدگان رسيدگی می‌کردند، به گونه‌ای که اين حضور و رسيدگی منظم و سريع کاملاً چشمگير بود. متاسفانه به رغم تلاش‌های  بی‌وقفه نيروهای امدادگر، در اين حادثه یک کودک خردسال که از شيشه اتوبوس به بيرون پرت شده  و در زیر اتوبوس مانده بود در دم جان سپرد و سبب غم و اندوه همه حاضران در صحنه به ويژه والدين کودک گرديد. ديگر مجروهان نيز به اورژانس منتقل شدند.

روی عکس‌ها کليک کنيد تا آنها را در ابعاد بزرگتر ببينيد.

 

 

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

سلام آقا محمد! دست گلت درد نكنه.
لحظه لحظه زندگي انسان پر از عبرتهاست. سعي كن هر تصويري را كه ميبيني بهترين درس‌ها را ازش ياد بگيري.

سلام، متشکر إن‌شاءالله با دعای دوستان و توفيق الهی.